Skip to content Skip to footer
ekibimize katılın

İnsan Kaynakları

Intro Exhibition & Conference ailesi olarak birlikte büyük başarılara imza atmak isteyen birçok çalışanımızla birlikte büyüdük.

2014 yılında başlayan yolculuğumuzda bugüne kadar 4 kıtada 26 etkinlik gerçekleştirdik, ilerlemeye ve gelişmeye devam ediyoruz.
Gençlerin istihdamına ve genç liderlerin gelişimine önem veriyor, gençleri idari kadromuza dahil etmeye özen gösteriyoruz.
Başarımızın arkasında kendini çalıştığı yere ait hisseden ve değer yaratmak isteyen ekip arkadaşlarımız olduğuna inanıyoruz.

Çalışanlarımıza sunduğumuz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Ödüllendirme Sistemi gibi uygulamaları ile çalışan motivasyonumuzu güçlendiriyoruz.

Aramıza katılmak isterseniz açık pozisyonlarımıza göz atabilir veya özgeçmişinizi göndererek başvuruda bulunabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

yerel

Proje Temsilcisi

Düzenlediğimiz sektörel fuarlarda yerel firmalar ile iletişime geçerek, katılımcı firmaların fuardan maksimum verim almalarını sağlamak, fuar öncesi ve sonrası gerekli tüm çalışmaların yapılmasını sağlamak.

ULUSLARARASI

Proje Temsilcisi

Düzenlediğimiz sektörel fuarlarda Uluslararası firmalar ile iletişime geçerek, katılımcı firmaların fuardan maksimum verim almalarını sağlamak, fuar öncesi ve sonrası gerekli tüm çalışmaların yapılmasını sağlamak.

İyi derecede İngilizce ve Rusça bilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

    Canlı Desteğe Bağlan
    Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
    Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?