Skip to content Skip to footer

Hakkımızda

Kurulduğu günden bu yana Avrasya, Afrika ve Güney Amerika bölgelerinde birçok sektörel fuar organizasyonlarına imza atmış olan Intro Fuarcılık, gerçekleştirdiği yurtdışı fuar organizasyonlarında katılımcı firmaların beklentilerini karşılayarak, ürünlerini en iyi şekilde tanıtmasını, yeni iş birlikleri kurarak ihracat hacimlerini büyütmelerine olanak sağlıyoruz. 

Intro Exhibition & Conference, her zaman kaliteli ve dürüst hizmet vermeyi amaç edinmiş, tecrübeli kadrosu ile yurtdışı fuar organizasyonlarını gerçekleştirmek amacıyla kurulmuş, çalıştığı ülkelerde yerel ortakları ile hareket eden, ofisleri ve çözüm ortakları ile organizasyonlarını başarı ile sürdürmektedir.

Bizler sürekli olarak sektörün nabzını tutuyor, firmaların gelecek planları ve hedeflerine göre pazar araştırması yapıyor, bölgede verim alabilecekleri doğru fuara yönlendiriyoruz. 

Intro Fuarcılık; Fuar öncesi ve sonrası danışmanlık hizmetlerinin yanında; Firmaya özgün stant projeleri, ulaşım, konaklama vize ve fuar lojistiği hakkında kapsamlı bir hizmet vermektedir.

Avrasya bölgesinde sektörel ihtisas fuarlarında ilklere imza atan Intro Fuarcılık düzenlediği fuarlarla Kazakistan ve Avrasya bölgesinde binlerce katılımcı ve ziyaretçiyi buluşturmuş, başarılı organizasyonlar ve fuarlar düzenlemiş ve düzenlemeye devam etmektedir.

Sektörden aldığı güçle, gelişim ve yenilik adına çalışmalarını sürdüren Intro Exhibition & Conference, sektöre değer katma amacıyla Kazakistan’da yeni projeler geliştirmeye hız kesmeden devam etmektedir.

Bizi Arayın

+90 (0212) 695 55 00

Bize Yazın

info@introfair.com

İnsan Kaynakları

ik@introfair.com

Merkez Ofisimiz

Cihangir, E-5 Yanyol, Yelken Sk. No:2 Kat:2, 34310 Avcılar/İstanbul

    Partnerlerimiz

    Referanslarımız

    Canlı Desteğe Bağlan
    Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
    Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?