Hakkımızda

İntro Fuarcılık, kuruluşundan bu yana Orta Asya ve Doğu Avrupa’da birçok sektörel fuar organizasyonuna öncülük ederek, katılımcı firmaların ihracat hacimlerini artırmalarına olanak tanımıştır. Uluslararası fuarlarda katılımcı firmaların beklentilerini karşılayan İntro Fuarcılık, fuar öncesi ve sonrası sunduğu danışmanlık hizmetleriyle de öne çıkmaktadır.

Fuar öncesi ve sonrası danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra özgün stant projeleri, ulaşım, konaklama, vize ve fuar lojistiği konularında kapsamlı bir hizmet sunmaktadır.

Avrasya bölgesinde sektörel ihtisas fuarlarında öncü olan Intro Fuarcılık, Kazakistan ve çevresinde binlerce katılımcı ve ziyaretçiyi bir araya getirerek başarılı organizasyonlara imza atmış ve bu başarıyı sürdürmeye odaklanmıştır. Intro Exhibition & Conference, sektörden aldığı güçle Asya ve Orta Asya’da yeni projeler geliştirmeye devam ederek sektöre değer katma hedefini sürdürmektedir.

Fuar Danışmanlığı
Bölgeleri, ülkeleri ve sektörleri detaylı bir şekilde analiz ederek, planlanan fuarı katılımcılar ve ziyaretçiler için en verimli hale getiriyoruz.
Stant Tasarımı
Etkili fuar başarısı için stratejik stant tasarımı: Tanıtım ve rekabet avantajı.
Lojistik
Intro Fuarcılık, 3 kıtada güçlü ortaklıklarla turizm seçenekleri sunuyor.

Hizmetlerimiz

Fuar Danışmanlığı

Küresel pazar dinamiklerini göz önünde bulundurarak, her bir bölge, ülke ve sektörün özel ihtiyaçlarını analiz ediyor ve bu bilgileri kullanarak düzenlenecek fuarı katılımcılar ve ziyaretçiler için etkili ve verimli bir deneyim haline getiriyoruz. Bu sayede, fuarın her aşamasında önceden belirlenmiş hedeflere ulaşmayı sağlayarak, iş bağlantıları kurma ve sektördeki yenilikleri keşfetme fırsatlarını en üst düzeye çıkarıyoruz.

Fuar Turizmi

Fuar Turizmi alanında öncü bir konuma sahip Intro Exhibition & Conference, düzenlediği sektörel fuarlarla birlikte 3 farklı kıtada güçlü ortaklıklar kurarak ticari ağını genişletmiştir. Düzenlenen fuarlara katılım gerçekleştirecek misafirlerimiz için uygun seyahat alternatifleri oluşturma konusunda uzmanlaşan Intro Exhibition & Conference, alanında uzman yerel firmalar ile çalışarak sizlerin fuar programına ve isteklerine uyan öneriler sunar.

Stant Tasarımı

Fuar standı tasarımı, bir firma için fuar döneminin başarılı geçmesinde kritik bir faktördür. Doğru stratejiyle tasarlanmış bir stant, firmanın amacına uygun bir şekilde tanıtılmasını sağlar. Bu tasarım sadece müşterilere etkili bir sunum yapma imkanı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda fuar alanındaki rakiplere karşı üstünlük elde etmelerine de yardımcı olur. Stant tasarımı konusunda profesyonel tasarımcılarımız size bu konuda yardımcı olacaktır.

Lojistik

Intro Exhibition & Conference, düzenlediği sektörel fuarlarla dünya genelinde etkileyici bir varlık oluşturarak, 3 farklı kıtada güçlü ortaklıklar kurmuş ve ticari ağını genişletmiştir. Bu etkinlikler, katılımcılarına benzersiz iş fırsatları sunmanın yanı sıra, küresel ölçekte sektör paydaşlarını bir araya getirerek iş dünyasında önemli bir rol oynamaktadır. Özellikle yerel lojistik firmaları ile kurulan sağlam bağlantılar, firmamızın global düzeydeki etkisini güçlendirmiştir.

Partnerlerimiz

Copyright © 2023 İntro Fair, All rights reserved.