Intro Fair Exhibition & Conference

Fuar Turizmi

Intro Exhibition & Conference olarak 3 farklı kıtada gerçekleştirdiğimiz sektörel fuarlar sayesinde güçlü ortaklıklar kurup ticari ağına genişletmiştir. Yerel turizm firmaları ile bağlarını kuvvetlendirmiş olup katılımcı firmalar için en uygun turizm seçeneklerini sunmayı hedeflemiştir.

Bu bağlamda fuar katılımcılarına özgün seçimler yapmakta olup, alanında uzmanlaşmış profesyonel ekibi ile çözümler üretmektedir.

Başta Avrasya olmak üzere, Avrupa Birliği ve Ortadoğu ülkelerinde hizmet veren firmamız marka bilinirliğini küreselleştirmeyi başarmıştır. Güven ve memnuniyet anlamında ödün vermeden müşteri isteklerini her zaman ön planda tutarak yoluna devam etmektedir.

Intro Fuarcılık olarak 7/24 çevrimiçi otel rezervasyonu imkanı ile müşterilerinin sadece fuar döneminde değil diledikleri zaman tüm dünyada ekonomik otel rezervasyonu yapmasına olanak sağlamaktadır. Uluslararası fuar seyahat programları, uluslararası iş gezileri, otel konaklama, uçak biletleri, transfer ve vize servisi gibi birçok alanda faaliyet göstermektedir. 

Kongre, Konferans, Seminer, Bayii Toplantısı, Ticaret Heyeti Gezileri, Yurt içi ve yurt dışı gezileri, Yurtdışı Fuarlarına katılımcı ve ziyaretçi paket programları hazırlayarak hizmetlerine devam etmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular & Cevaplar

Kazakistan'a dair merak ettikleriniz

Intro Fuar Hizmetleri olarak şu an Kazakistan’da talepler doğrultusunda ihtisas fuarları gerçekleştirmekteyiz ve siz değerli katılımcı firmalarımızın Kazakistan hakkında bizlere sorduğu en sık soruları bir araya getirip cevapladık.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Kazakistan topraklarına gerçekleştireceği 90 günü aşmayan seyahatleri için vize almalarına gerek yoktur. Türkiye Cumhuriyeti Pasaportu ile ülkeye rahatça giriş yapabilirler.

Bu soruya ne yazık ki net bir cevap veremeyiz, bilet fiyatları yoğunluğa, firmaya ve döneme göre değişiklik gösterebilmektedir. Çeşitli internet siteleri üzerinden fiyat takibi yapabilir ya da alarm oluşturabilirsiniz.

Her yerde olduğu gibi Kazakistan’ın çeşitli yerlerinde farklı fiyatlar mevcuttur, fuarlarımız Almatı şehrinde gerçekleşmektedir ve Almatı şehri ülkemize göre biraz pahalıdır. Airbnb, Booking.com gibi yerlerden bütçenize uygun ev veya otelleri bulabilirsiniz.

SSCB’den ayrılan Kazakistan; 1993 yılında ulusal para birimi Kazakistan Tengesi’ni tedavüle sürdü. 200, 500, 1,000, 2,000, 5,000, 10,000, 20,000’lik banknotlardan oluşur.