Intro Fair Exhibition & Conference

WinDoor-Expo, Kazakistan’ın ilk ve tek Kapı, Pencere ve Cam fuarıdır. Fuarın ana konuları makine, sistem, profil, kaplama ürünleri, cam elemanları, aksesuarlar ve bitmiş ürünlerin bir karışımından oluşmaktadır. Kazakistan’ın cam ve fenestrasyon gamına ilişkin üreticiler, tüccarlar ve hizmet sağlayıcılar için en etkili pazarlama aracı olarak ortaya çıkmıştır.

Hem özel hem de iş sektöründe yaşam standardı yükseldikçe Kapı Pencere Camı ve yardımcı hizmetlerde modern çağ yüksek talep görüyor. Yaşam tarzınızı yükseltmek için en son trendi şimdi yakalayın

Ürün Grupları

PVC & Alüminyum Profil Firmaları

PVC & Alüminyum Pencere Mekanizmaları & Aksesuarları

Pencere Sistemleri, Panjurlar ve Yardımcı Ürünler

Yapıştırıcılar, Kimyasallar ve İzolasyon Malzemeleri

Profile Processing / Production Machinery & Equipment

Cam & Cam Ürünleri

Gölgeleme, Koruma ve Kapatma Sistemleri

Pencere Yan Sanayi ve Diğerleri

Kapılar (Çelik / İç Kapılar)

Kapı Aksesuarları, Kapı Üretim Teknolojileri

Otomatik Kapılar ve Ekipmanları

Kapı Yan Sanayi ve Diğerleri

3 Büyük Sektör 1 Fuarda!

Kazakistan’da Kapı, Pencere ve Cam sektöründeki son trendleri, teknolojileri ve yenilikleri takip etmek ve sektör liderleri ile buluşmak için eşsiz bir fırsat!

Bölgedeki Kapı, Pencere ve Cam sektöründeki tüm profesyonellerin bir arada olacağı fuarda, sektördeki alıcı, satıcı ve bayilerle bir araya gelerek stratejik ortaklıklar kurabilirsiniz.

Windoor-Expo Kazakistan; Müteahhitler, mimarlar, inşaat mühendisleri, bayiler, ithalatçılar ve montajcılar için buluşma noktası olacaktır.