Intro Fair Exhibition & Conference

Kazakistan otomotiv yedek parça sektörünün önemli buluşma noktası olan Auto Market Expo Kazakistan fuarı 17-19 Mayıs 2023 tarihleri arasında kapılarını açıyor.

Otomotiv endüstrisine adanmış yenilikçi bir platform olarak AutoMarket-Expo, katılımcılar ve ziyaretçiler için beklenenin ötesinde fuar tecrübesi sunacaktır.

AutoMarket-Expo sadece Kazakistan değil Avrasya bölgesine hitap eden motosiklet, otomobil, ticari araçlar için yedek parça ve ekipmanlarının sergilendiği, sektör liderlerinin tek çatı altında buluştuğu fuar olma özelliğini taşımaktadır.

Ürün Grupları

Otomobil parçaları ve otomobil bileşenleri

Gövde, lastikler ve tekerlekler

Otomotiv Elektrik & Elektronik

Piller ve şarj cihazları

Otokimya, aksesuarlar ve ayarlama

Yakıtlar, yağlar ve filtreler

Servis istasyonu ekipmanı

Özel aletler ve onarım teçhizat

Servis ve onarım ekipmanları

Neden Katılmalısınız? AutoMarket Expo'nun önemi;

Auto Market Kazakistan Fuarı ile Orta Asya, Rusya ve Asya otomotiv yedek parça sektörlerinden karar vericiler ile görüşün.

Kazakistan, otomotiv yedek parçalarının %90’ını ithalat yoluyla sağlıyor. Kazakistan Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı 135.000 firma bulunmaktadır ve en aktif sektör otomotiv ve yan sanayi firmalarıdır.

Yurt içinden profesyonel ziyaretçiler ile buluşarak yeni müşteriler kazanabilir, ürün ve makinelerinizi doğru platformda etkin bir şekilde tanıtabilirsiniz,

Marka bilinirliğinizi artırma fırsatı yakalayın.

Mevcut müşteri ve bayi ağınızı güçlendirme fırsatı yakalayın

Tüm otomotiv sektörünün bir arada olduğu bu platformda firmanızı temsil edin.

Müşterilerinizle yüz yüze görüşerek firmanızın potansiyelinden bahsedin